• Mikitamäe Kool 2021

• Mikitamäe Kool 2022, allikas: Setomaa ülembsootska

• Mikitamäe Kooli õpetajad september 2022

Copyright 2024 - Mikitamäe Kool 2015

Setomaa Vallavalitsus annab teada, et Terviseametilt saadud info kohaselt, on Mikitamäe Kooli personali hulgas COVID-19 positiivseid töötajaid ning lähikontaktsete ring lai.

Laste ja töötajate tervise kaitseks ning koroonaviiruse leviku tõkestamiseks, tehakse Terviseameti soovitusel ja Setomaa Vallavalituse korraldusel Mikitamäe Kooli ja Värska Lasteaia töös alates 09.12.2020 järgmised ajutised ümberkorraldused:

Mikitamäe Kooli lasteaiarühm on SULETUD alates 09.12.2020 kuni 18.12.2020 ning rühma töötajad ja lapsed eneseisolatsioonis;

Mikitamäe Kool on alates 09.12.2020 kuni 22.12.2020 (kaasa arvatud) distantsõppel ning töötajad ja lapsed eneseisolatsioonis. Distantsõppes osalemine on õpilastele KOHUSTUSLIK! Täpsem info õppekorralduse kohta eKooli kaudu;

Värska Lasteaia liitrühm on alates 09.12.2020 kuni 14.12.2020 (kaasa arvatud) SULETUD ning rühma töötajad ja lapsed eneseisolatsioonis.

Oluline on tähele panna:

- Viiruse edasise leviku tõkestamiseks on väga tähtis ja oluline, et Mikitamäe Kooli ja Mikitamäe lasteaiarühma ning Värska Lasteaia liitrühma lapsed ja töötajad püsiksid eelmärgitud eneseisolatsiooni perioodil kodus ega liiguks ringi rahvarohketes kohtades, sh ei võtaks osa ka huvihariduse või huvitegevuse tegevustest või muudest ühistegevustest.
- Samuti on oluline, et nii eelnimetatud asutuste töötajad ja ka lapsed, isegi kui nad terved on, ei puutuks eneseisolatsiooni perioodil kokku riskigruppi kuuluvate vanemaealiste ja kroonilisi haigusi põdevate pereliikmete ning lähisugulastega, sest COVID-19 nakkushaiguse maksimaalne peiteperiood on 14 päeva alates lähikontaktist.

Vallavalitsus tuletab meelde ja paneb inimestele südamele, et haiguse leviku tõkestamiseks saab igaüks anda olulise panuse käitudes vastutustundlikult ning hoolivalt. Haigussümptomite ilmnemisel tuleb koheselt jääda eneseisolatsiooni ning võtta edasiste käitumisjuhiste saamiseks ühendust oma perearstiga.

Karin Viljus
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Setomaa Vallavalitsus
tel: +372 5855 2772
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.