• Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

Copyright 2020 - Mikitamäe Kool 2015

Õpetajad

  • Karin Sonts direktor; karin.sonts@setomaa.ee

  • Anna Stepanenkova vene keel; anna@mikita.edu.ee

  • Maret Vabarna käsitöö; maret.vabarna@gmail.com

  • Annika Sirendi kehaline kasvatus, majandusõpetus, klassiõpetaja, 3.-4. klassijuhataja; annika.sirendi@gmail.com

  • Vello Jüriöö seto kodulugu; vello94@hot.ee

  • Eva Sulaoja muusikaõpetus, eesti keel, logopeed; eva.sulaoja@gmail.com

  • Piret Ziugand kunstiõpetus, ajalugu, ühiskonnaõpetus, 8. kl klassijuhataja; piret.ziugand@gmail.com

  • Avo Aia tööõpetus; avoaia@hot.ee

  • Helen Truija pikapäevarühma õpetaja
    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Maila Hainsoo eesti keel, inglise keel, 7. ja 9.kl klassijuhataja; maila.hainsoo@gmail.com

  • Einar Raudkepp Infotehnoloog, arvutiõpetus; einar@sesame.ee

  • Maili Parrol matemaatika; maili@snekker.ee

  • Kersti Kiudorf Klassiõpetaja, 1.-2. klassijuhataja; kersti.kiudorf@gmail.com

  • Eeva Kristoving loodusõpetus, bioloogia, geograafia, eesti keel, 5.-6. klassijuhataja; eeva.kristoving@gmail.com

  • Tiiu Laane keemia, füüsika, matemaatika; tiulane@hot.ee