• Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

Copyright 2020 - Mikitamäe Kool 2015

Õpetajad

  • Karin Sonts direktor; karin.sonts@setomaa.ee

  • Anna Stepanenkova vene keel; anna@mikita.edu.ee

  • Maret Vabarna käsitöö; maret.vabarna@gmail.com

  • Annika Sirendi kehaline kasvatus; majandusõpetus; klassiõpetaja; III-IV kl. klassijuhataja; annika.sirendi@gmail.com

  • Vello Jüriöö seto kodulugu; vello94@hot.ee

  • Eva Sulaoja muusikaõpetus; eesti keel; logopeed; eva.sulaoja@gmail.com

  • Piret Ziugand kunstiõpetus; ajalugu; ühiskonnaõpetus; IX kl. klassijuhataja; piret.ziugand@gmail.com

  • Avo Aia tööõpetus; avoaia@hot.ee

  • Helen Truija pikapäevarühma õpetaja
    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Maila Hainsoo eesti keel; inglise keel; XIII kl. klassijuhataja; maila.hainsoo@gmail.com

  • Einar Raudkepp Infotehnoloog; arvutiõpetus; einar@sesame.ee

  • Kersti Kiudorf Klassiõpetaja; I-II kl. klassijuhataja; kersti.kiudorf@gmail.com

  • Eeva Kristoving loodusõpetus; bioloogia; geograafia; inglise keel; V, VI, VII kl. klassijuhataja; eeva.kristoving@gmail.com

  • Tiiu Laane keemia; füüsika; matemaatika; tiulane@hot.ee