• Mikitamäe Kool 2021

  • Mikitamäe Kool 2021

  • Lasteaed 2021

  • Lasteaed 2021

  • Mikitamäe Kool 2021

  • Mikitamäe Kool 2021

Copyright 2021 - Mikitamäe Kool 2015

2021:

28. Seto pitsi päevad:

DIANA KUUSEMETS "Tsimmikängä kott" - 1. koht

DANIELA GREMZDA "Hüa hõngu kotikõnõ" - 3. koht

Juhendaja õp. Maret Vabarna

”Mino Võromaa 34″:

MARTEN SIRENDI „Õgal tsirgul uma laul“ - eripreemia

Juhendaja õp.Vello Jüriöö

Kagu-Eesti NUTISPORDI meistrivõistluste finaal:

HARDI ARUMETS - 5. koht

GABRIELS DIDŽUS - 7. koht

TAURI IVANOV - 8. koht

IIDA PALOLILL - 9. koht

GETRIIN LAUR - 3. koht

RICHARD MÕTTUS - 8. koht

GREGOR KALLARI - 9. koht

LENNART PALOLILL -10. koht

Juhendaja õp. Annika Sirendi

TIMO RAIDLA - 2. koht

LAURI KALLARI - 4. koht

JAKOB-JASS JÄÄMETS - 9. koht

Juhendaja õp. Tiiu Laane

Elva Talikrossi II etapp (M16 vanuseklassis):

MEELIS ANIPAI - 3. koht.

LAURI KALLARI - 4. koht.

Elva Talikrossi I etapp (M16 vanuseklassis):

MEELIS ANIPAI - 2. koht.

LAURI KALLARI - 6. koht.

2020:

Setomaa laste laulupäev:

Tublid osalejad (ANNABEL KÕIV lasteaiast, VANESSA-MARIA SUURMETS, ANETE ALJES, KRIS MOLODÕK)

ANNABEL KÕIV - Publiku lemmik

ANETE ALJES - Eripreemia

Juhendaja: Eva Sulaoja

Võro Instituut:

7. ja 8. KLASSI ÕPILASED - Huvitav-humoorika klipi ülesehitüse eräpreemia (Paul Haavaoksa "Mu Setomaa" etlus)

Juhendaja: Maila Hainsoo

Võrumaa Arenduskeskus tunnustas õpetajaid:

Õp. EVA SULAOJA - Võru maakonna põhikooli õpetaja 2020. aasta nominent.

Õp. MAILA HAINSOO - pälvis autasu Ettevõtliku Kooli haridusprogrammi eduloo esitamise eest

Võrumaa 4.-5. klasside rahvastepalli meistrivõistlused:

LENNART PALOLILL, RICHARD MÕTTUS, GERT TÕNTSEL, RINALDS DIDŽUS, DAVIDS DIDŽUS,TANEL TOBRELUTS, KRISTO KALLARI, PÄRTEL PALOLILL - 6. koht

Juhendaja: Annika Sirendi

Tantsufestival Kuldne Karikas:

EVERT MARKUS SIRENDI - II koht (Hip-Hop soolo)

Räpina sadamas toimunud koostööpäev „Eesti mängus Euroopa piiril":

DIANA, JAKOB-JASS, AILAR JA TIMO - II koht

Boch Eesti maastikurattasarja Alutaguse rattamaraton:

MEELIS ANIPAI - 1. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

23. Tallinna Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI - 3. koht (noorte- ja matkasõidu arvestuses)

TANEL TOBRELUTS - 31. koht (noorte- ja matkasõidu arvestuses)

LAURI KALLARI - 9. koht (põhisõit)

Juhendaja: Helmut Koplimets

Vabariiklik Nuti-Mati matemaatika võistlus:

KRISTO KALLARI ja PÄRTEL PALOLILL - minikarika 7. koht

Juhendaja: Annika Sirendi

Nutisport Kagu-Eesti finaalvõistlused:

LENNART PALOLILL - 5. koht

TANEL TOBRELUTS - 6. koht

KRISTO KALLARI - 5. koht

Juhendaja: Annika Sirendi

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavooru tulemused:

TIMO RAIDLA - 10. koht

SIIM RAIDLA - 11.-12. koht

ANDRUS SILD - 20. koht

Juhendaja: Piret Ziugand

2019:

Pärnu Õpilasfirmade laat 2019:

Minifirma Liud&laud (EVERT MARKUS SIRENDI, TIMO RAIDLA, SIIM RAIDLA, MEELIS ANIPAI) - Parim toode (minifirmade hulgas)

Juhendaja: Annika Sirendi

Võru maakonna 2019. aasta haridusvaldkonna tunnustamine:

ENE HAINSOO - Aasta klassiõpetaja nominent

MIKITAMÄE KOOL - Ettevõtliku Kooli edulugu "Pingist välja"

Alutaguse Rattamaratoni noortesõit:

MEELIS ANIPAI - 3. koht

LAURI KALLARI - 8. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

XXVI Seto Pitsi Päevad: 

ANETE TALAS - noorte arvestuses I koht ning ka publikupreemia

Juhendaja: Maret Vabarna

Võru maakonna kergejõustikuvõistlused:

EVERT MARKUS SIRENDI - kaugushüppes 2. koht, 60 m 3. koht, 600m 7. koht

MEELIS ANIPAI - kuulitõuge 4. koht

JAKOB-JASS JÄÄMETS - kaugushüppes 9. koht

RALFS GREMZDA - kaugushüppes 4. koht, 100m 5. koht, 400m 6. koht.

RAGNAR RAAMIK - 400 m 10. koht

Juhendaja: Annika Sirendi 

Rõuge Rattamaraton:

LAURI KALLARI - 2. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

Nutispordi meistrivõistluste finaal Haapsalu Kutsehariduskeskuses:

Kooli võistkond - 6. koht (KRISTO KALLARI, TIMO RAIDLA, ALEKS KALLARI)

Juhendajad: Ene Hainsoo ja Annika Sirendi

Võrumaa koolide käsitöö, kodunduse ja tehnoloogia olümpiaad:

JOOSEP MOLODÕK - 8. koht

Juhendaja Avo Aia

Kagu-Eesti Nuti-Mati matemaatika piirkonnavoor Põlvamaa, Võrumaa ja Valgamaa koolidele:

CARMEN ILVES -  Rahvaspordi I koht

JOOSEP MOLODÕK - Rahvaspordi II koht

KRIS MOLODÕK - Rahvaspordi V koht 

KRISTO KALLARI - TippspordiI V koht

RICHARD MÕTTUS - Tippspordi V koht

PÄRTEL PALOLILL - Tippspordi VII koht

ANETE ALJES - Tippspordi VIII koht

TIMO RAIDLA - Tippspordi VIII koht

MOONIKA TALAS - Tippspordi VIII koht

JAKOB-JASS JÄÄMETS - Tippspordi X koht

Juhendajad: Ene Hainsoo ja  Annika Sirendi

Võru maakonna koolinoorte sisekergejõustiku MV:

MEELIS ANIPAI kuulitõukes - 3. koht

EVERT MARKUS SIRENDI kaugushüpe - 4. koht

Juhendaja: Annika Sirendi

2018:

Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi "Edu ja Tegu" tunnustuskonkurss:

ÕP. MARET VABARNA nominent "AASTA ETTEVÕTLIK ÕPETAJA" tiitlile

3-kooli kohtumine Ruusal:

KOOLIDE ARVESTUSES - 1. koht

Haridusprogrammi „Ettevõtlik kool" üle-eestilisele edulugude KONKURSS „ÕPPIMINE ON PÕNEV"

Esitasime oma EDULOO „PIHKVA JÄRV-RANNARAHVA ELOH INNEBÄ JA PARHILLA“. Maakondlik žürii valis välja meie kooli eduloo, mis läks esindama Võrumaad üle-eestilises finaalis Haridusfestivalil Paides.

Tallinna Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI (M12) - 2. koht

LAURI KALLARI (M14) - 8 koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused

EVERT MARKUS - (5. klass) 300 m jooksus 9., kaugushüppes 6., palliviskes 13. koht;

ARMANDS (6. klass) 60 m jooksus 6., kõrgushüppes 5., palliviskes 12.koht

RALFS (7. klass) 100 m jooksus 12., kuulitõukes 25., 800 m jooksus 7. koht

RAGNAR (7. klass) 800 m jooksus 8. koht

JOOSEP (8. klass) 800 m jooksus 6. koht

Juhendaja: Annika Sirendi

Põleva Kivi Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI (M12) - 4. koht

LAURI KALLARI (M14) - 6. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

Luulelugemise etluskonkursil koolinoortele üle Vana-Võromaa:

Oma vanusegrupi 1. koht:

ANDRUS SILD

RAGNAR RAAMIK

LISETTE TAMMISTO 

Juhendajad Eevi ja Vello Jüriöö

Võru maakonna MV murdmaajooksus:

RALFS GREMZDA - 8. koht

RAGNAR RAAMIK - 18. koht

JOOSEP MOLODÕK - 28. koht

MEELIS ANIPAI - 64. koht

Õpetaja: Annika Sirendi

Autoeksperdi 18. Mulgi Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI -  2. koht

LAURI KALLARI - 14. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

4. Alutaguse Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI (M12 vanuseklassis) - 2. koht

LAURI KALLARI (M14 vanuseklassis) - 8. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

Nuti-Mati matemaatika KAGU-EESTI MV 2018 finaal:

MOONIKA TALAS - 5. koht

TIMO RAIDLA - 8. koht

EVERT MARKUS SIRENDI - 7. koht

KRISTO KALLARI - 8. koht

GRETEL LAUR - 3. koht

ARELI POOLAK - 7. koht

LISETTE TAMMISTO - 2. koht

Õpilaste juhendajad: õp. Ene Hainsoo, õp. Annika Sirendi ja õp. Tõnu Puieste

Võru maakonna koolinoorte MV murdmaasuusatamises:

MEELIS ANIPAI - 22. koht

JOOSEP MOLODÕK - 10. koht

ARTUR OKS - 7. koht

Õpetaja: Annika Sirendi

2017:

Õpilasfirmade laat Värskas:

V rahvusvahelisel õpilasfirmade laadal ,,Üle piiri turundus" Värskas premeeriti Poloda Bag, koosseisus Triinu Tobreluts, Carmen Ilves ja Moonika Talas, Seto Käsitöö Kogu preemiaga.

Juhendaja: Maret Vabarna

Ettevõtlik Kool:

Läbisime kooliperega haridusprogrammi Ettevõtlik kool baastaseme ning oleme tunnustatud tiitliga ETTEVÕTLIK KOOL

XXIV Seto Pitsi päevad:

LISETTE TAMMISTO - noorte ideepreemia aukiri

Õpetaja: Maret Vabarna

Põlva maakonna koolinoorte kergejõustikuvõistlus:

ARELI POOLAK - palliviskes 3. koht

                         - mitmevõistluses 2. koht

Õpetaja: Annika Sirendi

23. laulupäev Värskas:

MOONIKA TALAS - zürii lemmik, kiidukiri

RICHARD VALGE - peakorraldaja lemmik, kiidukiri

CARMEN ILVES - kiidukiri

Õpetaja: Eva Sulaoja

Nuti-Mati matemaatika Kagu-Eesti meistrivõistlusted:

JAKOB-JASS JÄÄMETS - III koht

AILAR ARUMETS - 5. koht

ANETE TALAS - 7. koht

RICHARD VALGE - 6. koht

PÄRTEL PALOLILL - 4. koht

LAURI KALLARI - 4. koht

TIMO RAIDLA - 10. koht

LISETTE TAMMISTO - 7. koht

MOONIKA TALAS - 4. koht

ALEKS KALLARI - 8. koht

RAGNAR RAAMIK - 9. koht

ÕP. TÕNU PUIESTE - I koht

Õp. ENE HAINSOO - III koht

Juhendasid: Ene Hainsoo, Tõnu Puieste

Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoor:

CARMEN ILVES - 5. koht

MOONIKA TALAS - 7. koht

LISETTE TAMMISTO - 5. koht

Õpetaja: Hedy Saar

Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused:

JAKOB-JASS JÄÄMETS - kõrgushüppes III koht

Õpetaja: Annika Sirendi

2016:

Tervise Arengu Instituudi konkurss "SÖÖGIVAHETUND":

7. KLASS - Õpilaste omaloomingukonkursi parima video auhind

Õpetaja: Mari Järg

Õpilasfirmade laat Värskas "Üle piiri turundus":

Minifirma "PÄRAND" tüdrukud said eripreemia pärandkultuuri reklaamimise ja tutvustamise eest.

Õpetaja: Maret Vabarna

Kolme kooli spordipäev Kauksis:

Koolide arvestuses I koht

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. poiste rahvastepalli meistrivõistlused:

Saavutas meie kooli võistkond 5. KOHA

Õpetaja: Annika Sirendi

Põlva maakonna sisekergejõustiku meistrivõistlused:

TAUNO PÜVE - noormeeste 4-võistluses II koht

 

 

Reedel, 20. märtsil toimusid virtuaalselt matemaatikaprogrammi Nutisport Kagu-Eesti finaalvõistlused. Meie koolist saavutasid Lennart Palolill 5. koha, Tanel Tobreluts 6. koha ja Kristo Kallari 5. koha. Õpilaste juhendaja õpetaja Annika Sirendi