Copyright 2018 - Mikitamäe Kool 2015

• Anna Stepanenkova vene keel
  • Maret Vabarna käsitöö
  • Ene Hainsoo klassiõpetaja, matemaatika, 1.- 3. kl klassijuhataja
  • Annika Sirendi kehaline kasvatus, majandusõpetus, loodusõpetus, inimeseõpetus, 4.- 6.kl klassijuhataja
  • Tõnu Puieste matemaatika
  • Hedy Saar geograafia, bioloogia, füüsika, keemia, inimeseõpetus
  • Vello Jüriöö seto kodulugu
  • Eva Sulaoja muusikaõpetus, eesti keel, logopeed
  • Piret Ziugand kunstiõpetus, ajalugu, ühiskonnaõpetus
  • Avo Aia tööõpetus
  • Helen Truija pikapäevarühma õpetaja
  • Maila Hainsoo eesti keel, inglise keel, 7.- 8. kl klassijuhataja
  • Maikl Aunapuu eesti keel (teise keelena)
  • Riin Tammiste Sotsiaalpedagoog