• Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

Copyright 2018 - Mikitamäe Kool 2015

2018:

Tallinna Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI (M12) - 2. koht

LAURI KALLARI (M14) - 8 koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused

EVERT MARKUS - (5. klass) 300 m jooksus 9., kaugushüppes 6., palliviskes 13. koht;

ARMANDS (6. klass) 60 m jooksus 6., kõrgushüppes 5., palliviskes 12.koht

RALFS (7. klass) 100 m jooksus 12., kuulitõukes 25., 800 m jooksus 7. koht

RAGNAR (7. klass) 800 m jooksus 8. koht

JOOSEP (8. klass) 800 m jooksus 6. koht

Juhendaja: Annika Sirendi

Põleva Kivi Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI (M12) - 4. koht

LAURI KALLARI (M14) - 6. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

Luulelugemise etluskonkursil koolinoortele üle Vana-Võromaa:

Oma vanusegrupi 1. koht:

ANDRUS SILD

RAGNAR RAAMIK

LISETTE TAMMISTO 

Juhendajad Eevi ja Vello Jüriöö

Võru maakonna MV murdmaajooksus:

RALFS GREMZDA - 8. koht

RAGNAR RAAMIK - 18. koht

JOOSEP MOLODÕK - 28. koht

MEELIS ANIPAI - 64. koht

Õpetaja: Annika Sirendi

Autoeksperdi 18. Mulgi Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI -  2. koht

LAURI KALLARI - 14. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

4. Alutaguse Rattamaraton:

MEELIS ANIPAI (M12 vanuseklassis) - 2. koht

LAURI KALLARI (M14 vanuseklassis) - 8. koht

Juhendaja: Helmut Koplimets

Nuti-Mati matemaatika KAGU-EESTI MV 2018 finaal:

MOONIKA TALAS - 5. koht

TIMO RAIDLA - 8. koht

EVERT MARKUS SIRENDI - 7. koht

KRISTO KALLARI - 8. koht

GRETEL LAUR - 3. koht

ARELI POOLAK - 7. koht

LISETTE TAMMISTO - 2. koht

Õpilaste juhendajad: õp. Ene Hainsoo, õp. Annika Sirendi ja õp. Tõnu Puieste

Võru maakonna koolinoorte MV murdmaasuusatamises:

MEELIS ANIPAI - 22. koht

JOOSEP MOLODÕK - 10. koht

ARTUR OKS - 7. koht

Õpetaja: Annika Sirendi

2017:

Õpilasfirmade laat Värskas:

V rahvusvahelisel õpilasfirmade laadal ,,Üle piiri turundus" Värskas premeeriti Poloda Bag, koosseisus Triinu Tobreluts, Carmen Ilves ja Moonika Talas, Seto Käsitöö Kogu preemiaga.

Juhendaja: Maret Vabarna

Ettevõtlik Kool:

Läbisime kooliperega haridusprogrammi Ettevõtlik kool baastaseme ning oleme tunnustatud tiitliga ETTEVÕTLIK KOOL

XXIV Seto Pitsi päevad:

LISETTE TAMMISTO - noorte ideepreemia aukiri

Õpetaja: Maret Vabarna

Põlva maakonna koolinoorte kergejõustikuvõistlus:

ARELI POOLAK - palliviskes 3. koht

                         - mitmevõistluses 2. koht

Õpetaja: Annika Sirendi

23. laulupäev Värskas:

MOONIKA TALAS - zürii lemmik, kiidukiri

RICHARD VALGE - peakorraldaja lemmik, kiidukiri

CARMEN ILVES - kiidukiri

Õpetaja: Eva Sulaoja

Nuti-Mati matemaatika Kagu-Eesti meistrivõistlusted:

JAKOB-JASS JÄÄMETS - III koht

AILAR ARUMETS - 5. koht

ANETE TALAS - 7. koht

RICHARD VALGE - 6. koht

PÄRTEL PALOLILL - 4. koht

LAURI KALLARI - 4. koht

TIMO RAIDLA - 10. koht

LISETTE TAMMISTO - 7. koht

MOONIKA TALAS - 4. koht

ALEKS KALLARI - 8. koht

RAGNAR RAAMIK - 9. koht

ÕP. TÕNU PUIESTE - I koht

Õp. ENE HAINSOO - III koht

Juhendasid: Ene Hainsoo, Tõnu Puieste

Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoor:

CARMEN ILVES - 5. koht

MOONIKA TALAS - 7. koht

LISETTE TAMMISTO - 5. koht

Õpetaja: Hedy Saar

Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused:

JAKOB-JASS JÄÄMETS - kõrgushüppes III koht

Õpetaja: Annika Sirendi

2016:

Tervise Arengu Instituudi konkurss "SÖÖGIVAHETUND":

7. KLASS - Õpilaste omaloomingukonkursi parima video auhind

Õpetaja: Mari Järg

Õpilasfirmade laat Värskas "Üle piiri turundus":

Minifirma "PÄRAND" tüdrukud said eripreemia pärandkultuuri reklaamimise ja tutvustamise eest.

Õpetaja: Maret Vabarna

Kolme kooli spordipäev Kauksis:

Koolide arvestuses I koht

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. poiste rahvastepalli meistrivõistlused:

Saavutas meie kooli võistkond 5. KOHA

Õpetaja: Annika Sirendi

Põlva maakonna sisekergejõustiku meistrivõistlused:

TAUNO PÜVE - noormeeste 4-võistluses II koht