• Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

Copyright 2020 - Mikitamäe Kool 2015

Õpetajad

  • Karin Sonts direktor; karin.sonts@setomaa.ee
    Konsultatsiooniaeg: kokkuleppel kell 14.00-16.00
  • Anna Stepanenkova vene keel; anna@mikita.edu.ee
    Konsultatsiooniaeg: N kell 14.00 - 15.00
  • Maret Vabarna käsitöö; maret.vabarna@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: E kell 14.00-15.00
  • Annika Sirendi kehaline kasvatus; majandusõpetus; klassiõpetaja; III-IV kl. klassijuhataja; annika.sirendi@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: K 14.00-16.00
  • Vello Jüriöö seto kodulugu; vello94@hot.ee
    Konsultatsiooniaeg: K kell 14.00-15.00
  • Eva Sulaoja muusikaõpetus; eesti keel; logopeed; eva.sulaoja@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: K kell 14.00-15.00
  • Piret Ziugand kunstiõpetus; ajalugu; ühiskonnaõpetus; IX kl. klassijuhataja; piret.ziugand@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: R kell 14.00-15.00
  • Avo Aia tööõpetus; avoaia@hot.ee
    Konsultatsiooniaeg: E kell 14.00-15.00
  • Helen Truija pikapäevarühma õpetaja
  • Maila Hainsoo eesti keel; inglise keel; XIII kl. klassijuhataja; maila.hainsoo@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: E 14.00-15.00
  • Einar Raudkepp Infotehnoloog; arvutiõpetus; einar@sesame.ee
    Konsultatsiooniaeg: neljapäeval kokkuleppel
  • Kersti Kiudorf Klassiõpetaja; I-II kl. klassijuhataja; kersti.kiudorf@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: N 13.00-15.00
  • Eeva Kristoving loodusõpetus; bioloogia; geograafia; inglise keel; V, VI, VII kl. klassijuhataja; eeva.kristoving@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: N 14.00-16.00
  • Tiiu Laane keemia; füüsika; matemaatika; tiulane@hot.ee
    Konsultatsiooniaeg: T 14.00-15.00