• Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

  • Mikitamäe Kool 2016

Copyright 2019 - Mikitamäe Kool 2015

Õpetajad

  • Karin Sonts direktor; karin.sonts@setomaa.ee
    Konsultatsiooniaeg: kokkuleppel kell 14.00-16.00
  • Anna Stepanenkova vene keel; anna@mikita.edu.ee
    Konsultatsiooniaeg: N kell 14.00 - 15.00
  • Maret Vabarna käsitöö; maret.vabarna@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: E kell 14.00-15.00
  • Annika Sirendi kehaline kasvatus, majandusõpetus, klassiõpetaja, 3.-4. klassijuhataja; annika.sirendi@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: N 14.00-16.00
  • Vello Jüriöö seto kodulugu; vello94@hot.ee
    Konsultatsiooniaeg: R kell 14.00-15.00
  • Eva Sulaoja muusikaõpetus, eesti keel, logopeed; eva.sulaoja@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: K kell 14.00-15.00
  • Piret Ziugand kunstiõpetus, ajalugu, ühiskonnaõpetus, 8. kl klassijuhataja; piret.ziugand@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: E kell 14.00-15.00
  • Avo Aia tööõpetus; avoaia@hot.ee
    Konsultatsiooniaeg: E kell 14.00-15.00
  • Maila Hainsoo eesti keel, inglise keel, 7. ja 9.kl klassijuhataja; maila.hainsoo@gmail.com
    Konsultatsiooniaeg: E 14.00-15.00
  • Einar Raudkepp Infotehnoloog, arvutiõpetus; einar@sesame.ee
  • Maili Parrol matemaatika; maili@snekker.ee
  • Kersti Kiudorf Klassiõpetaja, 1.-2. klassijuhataja; kersti.kiudorf@gmail.com
  • Eeva Kristoving loodusõpetus, bioloogia, geograafia, eesti keel, 5.-6. klassijuhataja; eeva.kristoving@gmail.com
  • Tiiu Laane keemia, füüsika; tiulane@hot.ee